loading

Autoryzowany serwis marki Opel

Robimy wszystko, aby byli Państwo zadowoleni z naszej pracy. W naszym internetowym serwisie uzyskają Państwo wszelkie informacje o ofercie obsługi serwisowej i blacharsko-lakierniczej oraz pomocy drogowej. Również zachęcamy państwa do zalogowanie się na portalu myOpelService.pl który pozwoli nam dopasować oferty serwisowe do Państwa samochodu. 

W celu lepszego zapoznania się z aktualną ofertą serwisu oraz umówieniem się na wizytę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi Doradcami Serwisowymi (klikajać na adres e-mail lub przechodząc do formularza kontaktowego).

serwis@jastrzebski-siedlce.pl
tel. 25 644 86 86 wew. 2
   
    

 Stacja kontroli Pojazdów

W ramach Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów naszym Klientom oferujemy: 

  • okresowe badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5t;
  • badania techniczne pojazdów przystosowanych do zasilania gazem;
  • badania techniczne pojazdów skierowanych przez organy kontroli ruchu drogowego i starostwo;
  • badania zamontowanych haków holowniczych;
  • sprawdzenie stanu technicznego pojazdów przed zakupem, sprzedażą

Wymienione usługi dokonywane są na stanowisku diagnostycznym firmy MAHA. Wszystkie badania przeprowadzają wyspecjalizowani i doświadczeni diagności. Nowoczesne narzędzia pracy oraz wysokiej klasy specjaliści zapewniają sumienną i dokładną diagnostykę samochodów.

Ceny badań technicznych pojazdów zawarte są w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie wysokości opłat za przeprowadzenie badań technicznych pojazdów i w całej Polsce są jednakowe. Ponadto w sytuacji dokonania wpisu do dowodu rejestracyjnego z terminem następnego badania technicznego, obowiązuje dodatkowa opłata ewidencyjna w wysokości 1zł.

Do góry