loading

Motoryzacyjna Blacharnia-Lakiernia

Wykonujemy naprawy powypadkowe oraz gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów wszystkich marek na najwyższym poziomie oraz przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych obecnie na rynku motoryzacyjnym.

Zapewniamy ciągłość gwarancji na perforację nadwozia naprawianego samochodu.

Stosujemy najnowsze technologie napraw blacharsko lakierniczych. Od 2003 r. pracujemy wyłącznie przy zastosowaniu lakierów wodnych.

Lakierujemy w profesjonalnych kabinach lakierniczych firm SAICO i SPANEZI, przyjaznych środowisku, co pozwala na uzyskanie właściwego efektu końcowego całości naprawy.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie w naprawach nadwozi pojazdów dzięki zastosowaniu ramy naprawczej firmy CAR-O-LINER z komputerowym systemem pomiarowym i wciąż uaktualnianą bazą danych nowych modeli wprowadzanych na rynek polski.

Posiadamy strzeżone i zamknięte pomieszczenie na pojazdy powypadkowe, które z różnych przyczyn muszą zostać zabezpieczone do czasu rozpoczęcia naprawy lub podjęcia właściwej decyzji przez klienta lub firmę ubezpieczeniową. 

Tu możecie Państwo pobrać Oświadczeniu O Zdarzeniu oraz formularz Zgłoszenia Szkody w Towarzystwach Ubezpieczeniowych: PZU, Allianz, Benefia, Uniqa i Warta.

W ramach pracy motoryzacyjnej blacharni-lakierni oferujemy również usługi holowania pojazdów. W przypadku unieruchomienia samochodu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 608 434 627

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym Kierownikiem Blacharni Lakierni (klikając na zdjęcie lub przechodząc do formularza kontaktowego.

blacharnia@jastrzebski-siedlce.pl
tel. 25 644 86 86 wew. 4
   
 


   
Rafał Ługowski  

Marcin Flaczyk


 

Rafał Ługowski
Kierownik blacharni
 Marcin Flaczyk  

 


 

Lakiernia Przemysłowa

W styczniu 2012 roku uruchomiliśmy największą w regionie kabinę lakierniczą (12m x 5 m x 4,3m). Tym samy rozpoczęliśmy kolejny rodzaj działalności związany z lakierowaniem wodnym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym Kierownikiem Lakierni Produkcyjnej (klikając na zdjęcie lub przechodząc do formularza kontaktowego, w celu uzyskania aktualnej oferty dla przemysłu na usługę lakierowania wodnego.

Do góry