loading

Spółka Akcyjna "Jastrzębski" powstała we wrześniu 1996 roku z zamiarem prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej tak, abyście Państwo, jako nasi Klienci mogli być kompleksowo, bezproblemowo i w możliwie najkrótszym czasie obsłużeni. Dlatego też związaliśmy się z General Motors, największym koncernem motoryzacyjnym na świecie, firmą dbającą o Państwa wygodę, zapewniającą Wam i Waszym Najbliższym bezpieczeństwo przy maksimum komfortu. W chwili obecnej w salonie przy ul. Targowej 20 w Siedlcach prowadzimy sprzedaż samochodów nowych i używanych, oryginalnych części i akcesoriów OPEL, pełny serwis aut łącznie z naprawami blacharsko-lakierniczymi, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę profesjonalnego holowania pojazdów oraz otworzyliśmy Stację Kontroli Pojazdów, w której prowadzone są badania techniczne wszystkich marek samochodów.

 

Oczywiście, jak w każdej firmie handlowo-usługowej naszym największym atutem są pracownicy, których zaangażowanie, dbałość o Klientów i o wizerunek firmy mają odzwierciedlenie w późniejszych ocenach naszej działalności przez General Motors dokonywanej na podstawie ankiet wypełnianych przez Klientów.

 

W naszym salonie, oprócz samochodów OPEL, oferujemy Państwu: kredyty, leasingi, ubezpieczenia pojazdów na bardzo dobrych warunkach, szeroką gamę akcesoriów poprawiających funkcjonalność i wygląd Waszego auta. Wysoki standard obsługi podkreślają także bezpłatne jazdy próbne oferowane kupującym celem lepszego poznania i wyboru prezentowanych samochodów OPEL. Firma prowadzi również komis samochodów wszystkich marek zlokalizowany w pobliżu siedleckiej Giełdy Samochodowej.

 

Nasze doświadczenie oraz wieloletnia tradycja w obsłudze samochodów to najważniejsze atuty w kompleksowej obsłudze nowoczesnych samochodów marki Opel. Profesjonalny serwis wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia oraz przyrządy techniczne. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel przechodzi ciągłe szkolenia organizowane przez firmę General Motors, w zakresie technologii napraw i diagnostyki pojazdów oraz kompleksowej obsługi Klienta.

 

Z poważaniem

 

Zarząd Spółki Akcyjnej JASTRZĘBSKIbiuro@jastrzebski-siedlce.pl
tel. 25 644 86 86 wew. 5  
      
 

        
Jastrzębska  Magdalena Jastrzębska
Prezes Zarządu
Dyrektor Finansowy
      Jarosław Boruta       Jarosław Boruta
Członek Zarządu
Szef Posprzedaży
     
         
Barbara Jastrzębska Barbara Jastrzębska
Członek Zarządu
Główna Księgowa
          Arkadiusz Szoplik   Arkadiusz Szoplik
Członek Zarządu
Dyrektor Handlowy
  
Do góry