loading
Od ponad 25 lat z pasją sprzedajemy samochody osobowe i dostawcze marki Opel oraz samochody używane. Specjalizujemy się w sprzedaży do Klientów B2B oraz małych flot. Dla nas najważniejsze są dobre relacje z Każdym Klientem
W autoryzowanym serwisie obsługujemy zarówno Klientów detalicznych jak i flotowych. Zajmujemy się również koordynowaniem serwisu samochodów naszych Klientów. Profesjonalne Centrum Obsługi Klienta dba o wysoką jakość oferowanych przez nas usług.
Jakość naszych usług jest od wielu lat potwierdzana m.in. w Wielkim Teście Salonów Auto Świat (1 miejsce w marce Opel w 2016r. oraz 3 miejsce w kraju, 2 miejsce w marce Opel w 2017r.) oraz przez importera marki Opel (III miejsce w rankingu Dealer Roku 2015, II miejsce w rankingu Dealer Roku 2017).

Od ponad 10-ciu lat specjalizujemy się również w lakierowaniu przemysłowym elementów wielkogabarytowych. Z naszych usług korzystają m.in. producenci pociągów. Nasza lakiernia dysponuje największą kabina lakierniczą w promieniu 70 km od Siedlec.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zarząd Spółki Jastrzębski

biuro@jastrzebski-siedlce.pl
tel. 25 644 86 86 wew. 3  
      
 

        
Andrzej Jastrzębski
Prezes Zarządu
                      
         
Arkadiusz Szoplik
Członek Zarządu
Dyrektor Handlowy
  
    
Jarosław Boruta
Członek Zarządu
Szef Posprzedaży
     
Do góry