loading

PAKIET FLEXCARE STANDARDOWY
ELEMENTY PAKIETU STANDARDOWEGO OPEL FLEXCARE
Zapewnij dodatkową ochronę dla swojego pojazdu.

Opel, Flexcare

OPEL ASSISTANCE

Program zapewnia całodobową pomoc na drodze w razie awarii przez cały okres eksploatacji, do końca obowiązywania usługi Opel FlexCare. Obejmuje między innymi: holowanie, samochód zastępczy, pokrycie kosztów powrotu do domu lub zakwaterowania w hotelu.

Zawsze docieraj do celu bez przeszkód i czerp pełną przyjemność z użytkowania swojego Opla. W razie awarii samochodu ochrona w ramach programu zapewni dalszą mobilność i uchroni przed niespodziewanymi wydatkami. Pakiet świadczeń obejmuje między innymi:

  • Opel Assistance w ramach Opel FlexCare obejmuje również drugi rok eksploatacji pojazdu*
  • Całodobową pomoc na terenie Europy
  • Udzielenie pomocy na drodze
  • Holowanie auta do warsztatu
  • Zorganizowanie zakwaterowania w hotelu lub zapewnienie możliwości kontynuowania podróży pociągiem lub samolotem
  • Wynajem innego samochodu

*W pierwszym roku eksploatacji Opel Assistance jest usługą zawartą w cenie nowego pojazdu i obowiązuje od dnia pierwszej rejestracji lub wydania samochodu przez Dealera marki Opel.
Opel Assistance nie jest gwarancją w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły programu i inne warianty okresu ochrony dostępne są u Dealerów marki Opel.Opel, Flexcare

OCHRONA POGWARANCYJNA

Zapewnia ochronę pojazdu po upływie standardowej gwarancji nawet do 5 lat. Możesz wybrać czas trwania dodatkowej ochrony od 1 do 3 lat. Pokrywa całkowite koszty napraw (robociznę i części zamienne), zgodnie z warunkami opisanymi w Książce Serwisowej.

Ochrona Pogwarancyjna zapewnia dodatkową ochronę pojazdu po upływie gwarancji* na samochód przez 1, 2 lub 3 lata z limitem przebiegu od 45 000 do 150 000 km. Nie musisz martwić się skutkami awarii samochodu ani nieplanowanymi kosztami napraw po upływie gwarancji na samochód. Zakres programu jest identyczny z zakresem gwarancji sprzedawcy.

  • Obejmuje zarówno koszt części** jak i robocizny
  • Naprawy wykonywane są przy użyciu Oryginalnych Części marki Opel
  • Naprawy realizowane są w sieci Autoryzowanych Serwisów marki Opel

Ochronę Pogwarancyjną w połączeniu z Opel Assistance można wykupić jako samodzielną opcję lub w pakiecie z Obsługa Okresową.

* Początek wyznacza data pierwszej rejestracji lub data wydania auta w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
** Nie dotyczy normalnego zużycia części eksploatacyjnych.


PAKIET STANDARDOWY

Okres ochrony3 lata (2+1)4 lata (2+2)5 lat (2+3)
Limit przebiegu (km)   
10 tys./rok349 zł brutto 699 zł brutto 999 zł brutto
15 tys./rok399  zł brutto799 zł brutto 1 199 zł brutto
20 tys./rok499 zł brutto 949 zł brutto1 349 zł brutto
30 tys./rok599 zł brutto 1 199 zł brutto 1 799 zł brutto
40 tys./rok 749 zł brutto 1 449 zł brutto 2 149 zł brutto

Ilość przeglądów zgodna z wymogami producenta w zakresie częstotliwości i maksymalnego przebiegu pomiędzy przeglądami, w zależności od modelu i wersji silnika. Szczegółowe informację dostępne są w serwisach marki Opel.

Cennik prezentuje rekomendowane ceny brutto i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Podane ceny mają charakter informacyjny i mogą zostać zmienione bez uprzedzenia. Aktualne informacje dotyczące cen są dostępne u Dealerów. Opel FlexCare jest programem ochrony pogwarancyjnej samochodu oferowanym i obsługiwanym przez Dealerów marki Opel po wygaśnięciu gwarancji podstawowej.

Do góry