loading
  • Otwarcie nowego salonu Wawrosz w Gliwicach
  • 22-24 kwietnia – Dni Otwarte Astry Sports Tourer w salonach Opla

Gliwice/Warszawa. Nowy Opel Astra, europejski „Samochód Roku 2016”, to połączenie nowoczesnych technologii i wzornictwa. Tak wyjątkowe samochody zasługują na wyjątkowe miejsce ekspozycji, takie jak nowo otwarty salon marki Opel w Gliwicach. W tym szczególnym dla Astry mieście, miejscu produkcji wszystkich generacji tego kompaktowego bestsellera, odbyła się oficjalna rynkowa premiera Nowej Astry Sports Tourer oraz inauguracja nowo wybudowanego salonu Opel Wawrosz. W dniach 22-24 kwietnia w salonach w całej Polsce, w czasie specjalnych Dni Otwartych Astry Sports Tourer, klienci mogli osobiście przekonać się o zaletach tego modelu.

Astra Sports Tourer – nowy kompaktowy Opel w wersji kombi, podobnie jak debiutująca wcześniej wersja
Hatchback jest lżejszy, bardziej oszczędny i komfortowy w porównaniu z poprzednią generacją. Astra została
uhonorowana prestiżowym tytułem europejskiego „Samochodu Roku 2016” oraz nagrodami SAFETYBEST 2015
i Złota Kierownica za 2015 rok. Cena Nowej Astry Sports Tourer w wersji Essentia z silnikiem benzynowym 1.4 ECOTEC o mocy 74 kW/100 KM rozpoczyna się od 63 800 zł. Już w tym podstawowym wariancie klienci
otrzymują bogate wyposażenie standardowe – klimatyzację manualną, radioodbiornik R300 z łączami Bluetooth®, USB i AUX-in, przednie reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej LED, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka w kolorze nadwozia oraz centralny zamek.

„Astra Sports Tourer jest bardzo wyczekiwana przez naszych klientów. Wersja pięciodrzwiowa po zaledwie kilku miesiącach stała się sprzedażowym bestsellerem. Cieszę się, że rynkowa premiera tego modelu może odbyć się właśnie w nowym salonie Opla w Gliwicach, miejscu szczególnym dla Astry” – powiedział podczas uroczystego otwarcia salonu Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny Opel Poland.

W premierze oraz otwarciu salonu wzięło udział wielu gości w tym, m.in., Adam Neumann, zastępca prezydenta Miasta Gliwice i Andrzej Korpak, dyrektor generalny zakładu General Motors Manufacturing Poland – Gliwice i Tychy oraz GM Powertrain Szentgotthárd. Nowy salon i serwis to efekt dynamicznego rozwoju firmy Wawrosz, która sprzedaż samochodów osobowych rozpoczęła w 1996 roku.

Radości nie ukrywają właściciele salonu: „Z Oplem jesteśmy związani od początku naszej działalności, więc tym  bardziej cieszy fakt, że na dwudziestolecie firmy otwieramy nasz czwarty salon właśnie w Gliwicach” – mówi Andrzej Wawrosz. „W nowym salonie zaproponujemy klientom najwyższy standard kompleksowych usług w zakresie zakupu, finansowania, ubezpieczenia oraz serwisu aut osobowych i dostawczych marki Opel” – dodaje Jerzy Wawrosz.

Firma Wawrosz prowadzi sprzedaż pełnej oferty samochodów marki Opel, zarówno osobowych jak  i dostawczych wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jako Autoryzowany Dealer marki Opel Wawrosz ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, a serwis firmy zaopatrzony jest w najnowszy sprzęt diagnostyczny.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna produktów może ulec zmianie.
Niektóre elementy wyposażenia mogą być dostępne wyłącznie za dodatkową opłatą.

Do góry