loading
  • Autorka projektu Klaudia Laskowska odebrała pierwszy egzemplarz
  • Edycję limitowaną ADAMa ROCKSa można już zamawiać

Warszawa/Ostrołęka. Opel ADAM oferuje niemal nieograniczone możliwości personalizacji wnętrza i nadwozia. Potwierdza to nowa edycja limitowana ADAMa ROCKSa o nazwie „I love music”. Inspirowana muzyką stylizacja bazuje na klasycznym połączeniu kremowej bieli i czerni, przełamanym detalami w ognistej czerwieni Red'n'Roll na przedniej listwie z logo i nakładkach na lusterka zewnętrzne. Zadziorny charakter tego minicrossovera podkreślają czarne obręcze kół we wzorze Swiss Blade z niebieską obwódką. Całości dopełnia geometryczna ozdobna grafika na masce i dachu. Obok tak odjazdowego auta nie sposób przejść obojętnie.

 

ADAM ROCKS w stylizacji „I love music” zebrał mnóstwo głosów internautów i użytkowników mediów społecznościowych, dzięki którym znalazł się w finale polskiej edycji konkursu zorganizowanego pod hasłem „ADAMYOURSELF – Stwórz swojego unikalnego ADAMa”. Zwycięski projekt wybrany przez jury konkursu został wprowadzony do oferty Opla jako wersja limitowana i niedawno zadebiutował na polskim rynku. Klaudia Laskowska z Ostrołęki – autorka ADAMa ROCKSa „I love music” – właśnie odebrała swój egzemplarz ADAMa w rodzinnym mieście. „Bardzo się cieszę, że ADAM ROCKS ››I love music‹‹ zyskał tak dużą popularność w konkursie. Ten samochodów odzwierciedla mój styl i charakter. Jestem pod ogromnym wrażeniem faktu, że moje wymarzone auto powstało w rzeczywistości.” – mówi Klaudia Laskowska. „Opel ADAM to komfortowy i funkcjonalny miejski samochód, z łatwością mogę nim zaparkować. Fantastycznie się prowadzi i świetnie wygląda. Jestem przekonana, że moja muzyczna wersja będzie przyciągać spojrzenia” – dodaje Klaudia.

Kluczyki do auta wręczył Klaudii znany youtuber i twórca talk-show „20m2” Łukasz Jakóbiak, który jest ambasadorem polskiej edycji konkursu „ADAMYOURSELF – Stwórz swojego unikalnego ADAMa” oraz fanem modelu ADAM.

Do góry