loading

Wszechstronny środek transportu.

Aż trzy długości podwozia, dwie wysokości, od 6 do nawet 16 miejsc dla pasażerów i duży potencjał funkcjonalnej konfiguracji. Opel Movano Kombi i Autobus wyróżniają się nie tylko nowoczesnym stylem.

Wydajnie i z klasą.

Każda wersja Movano wygląda dobrze, a duże przyciemniane szyby wersji Kombi i Autobus dodają tym modelom jeszcze więcej stylu. Postawna sylwetka, osadzona na wyraźnie nakreślonych nadkolach czyni z Opla Movano elegancką wizytówkę Twojej firmy.

Szerokie drzwi boczne zapraszają do wnętrza, które możesz zaaranżować według swoich potrzeb, tak luksusowo lub tak praktycznie jak zechcesz. Opel Movano z klasą dostosuje się do Twoich pasażerów, niezależnie od tego, czy przewozisz gości hotelowych, pracowników czy drużyną sportową.

Opel Movano - Kombi

Kombi

Czasami Twoim priorytetem jest przewóz pasażerów, a innym razem potrzebujesz jak największej przestrzeni bagażowej. Jednak zwykle musisz znaleźć jakiś kompromis. Opel Movano Kombi z elastyczną przestrzenią pasażersko-bagażową jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dostępny w wersji 6- lub 9-miejscowej, w dwóch długościach i 2 wysokościach nadwozia zapewnia bardzo komfortowe warunki przewozu pasażerów oraz wszystkich rzeczy, które chcą zabrać ze sobą.

Opel Movano - Autobus

Autobus

Opel Movano Autobus zapewnia przestrzeń i komfort dla kierowcy i 16 pasażerów. Dla wygody i optymalnego dostępu, fotele ergonomicznie rozmieszczono w dwóch rzędach po bokach pojazdu, w układzie 2 plus 1. Wnętrze jest w pełni wykończone tapicerką i wyposażone w wysoko umieszczone uchwyty na bagaż oraz praktyczne oświetlenie. Może być wyposażone w regulowane nawiewy powietrza, dzięki którym nawet najdłuższa podróż będzie przyjemna. Szeroko otwierane drzwi boczne, które dodatkowo mogą być sterowane automatycznie mają elektrycznie wysuwany stopnień.