loading

Akcesoria MOVANO Kombi i Bus.

Osobowe wersje Opla Movano standardowo zapewniają wysoki komfort i funkcjonalność. Korzystając z obszernej gamy dedykowanych akcesoriów, możesz jeszcze bardziej precyzyjnie dostroić swoje auto to indywidualnych potrzeb.

Opel Movano - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Czuj się jak u siebie. Za kierownicą auta spędzamy tyle czasu, że często staje się on dla nas drugim domem. Dodatkowe elementy wyposażenia podnoszą komfort podróży i funkcjonalność wyposażenia, dokładnie tak jak lubisz. Możesz wybierać wśród akcesoriów montowanych wewnątrz auta i detali nadwozia, dywaników podłogowych, systemów organizacji przestrzeni bagażowej i wielu innych artykułów.

Opel Movano - Portal Bluetooth®

Systemy audio i multimedialne

Podróż z dobrym systemem audio/multimedialnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth® z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

Opel Movano - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Fartuchy przeciwbłotne, reflektory przeciwmgielne, systemy alarmowe, foteliki dziecięce oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Co więcej, dzięki tym akcesoriom Twój Opel na dłużej zachowa oryginalny wygląd.

Opel Movano - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Zabierz ze sobą to, czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz różnego typów bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza gama akcesoriów zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

Opel Movano - Koła

Koła

Dzięki obręczom kół ze stopów lekkich możesz nadać swojemu autu jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd. Wyraź swoją osobowość i wybierz te z kół, które najlepiej odzwierciedlą Twój indywidualny styl. Ciesz się oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania.