loading

Nawet 1,2 tony ładunku.

Funkcjonalne wzornictwo i łatwo dostępna duża powierzchnia ładunkowa sprawiają, że Opel Vivaro sprosta zróżnicowanym zadaniom.

Opel Vivaro - Duży ładunek

Duży ładunek

Vivaro Furgon jest dostępny w dwóch długościach i wysokościach nadwozia, a pojemność ładunkowa dochodzi do 8,6 m3 (w wersji z podwyższonym dachem). Wersja podstawowa Long, oferuje podłogę o długości 2 537 mm, a wersja z wydłużonym nadwoziem Extra Long – 2 937 mm. Obie wersje są na tyle obszerne, by pomieścić nawet trzy europalety.

Opel Vivaro - Łatwy dostęp do przestrzeni transportowej

Łatwy dostęp do przestrzeni transportowej

Szerokie drzwi boczne oraz podwójne tylne drzwi, otwierane na boki nawet pod kątem 250 stopni, ułatwiają załadowanie towaru. Dostępna jest też pojedyncza klapa tylna podnoszona do góry. Dodatkowo istnieje możliwość zwiększenia, i tak już znacznych, możliwości przewozowych przedziału ładunkowego dzięki elastycznej przegrodzie FlexCargo® z otworami bagażowymi pod przednim siedzeniem pasażera. W ten sposób, w wersji z krótszym nadwoziem można przewozić przedmioty o długości do 3 750 mm, a w wersji z wydłużonym nadwoziem – nawet do 4 150 mm.

Opel Vivaro - Chroń swój ładunek

Chroń swój ładunek

Za ochronę ładunku, a pośrednio pasażerów odpowiadają też specjalne, zintegrowane zaczepy na pasy bagażowe. Przestrzeń ładunkową Opla Vivaro można zabezpieczyć przed nadmiernym zniszczeniem montując podłogowe i ścienne panele ochronne. Są one ukształtowane tak, aby nie utrudniać korzystania z haków, zaczepów i uchwytów.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.