loading

Przestrzeń, komfort i udogodnienia.

Nie warto tracić cennego czasu przez niewłaściwą organizację. Opel Vivaro oferuje udogodnienia dla pasażerów, wyższy komfort i więcej schowków na najpotrzebniejsze przedmioty.

Opel Vivaro - Miejsce kierowcy

Miejsce kierowcy

Wysoko zamontowana dźwignia zmiany biegów, koło kierownicy z przyciskami sterowania systemem audio (regulowane w dwóch płaszczyznach), fotel kierowcy z wielokierunkową regulacją i podłokietnikiem oraz ergonomicznie rozplanowane wskaźniki i przyciski na desce rozdzielczej dają kierowcy poczucie optymalnej kontroli nad pojazdem.

Opel Vivaro - Przestronne schowki w kabinie

Przestronne schowki w kabinie

Aż 9 otwartych i zamykanych, ulokowanych w desce rozdzielczej półek i schowków, nie licząc ergonomicznie umieszczonych uchwytów na napoje, ma łączną pojemność 24 litrów. Dodatkowo schowek pod podwójnym siedzeniem pasażera pomieści aż 54 litry ładunku. W sumie, więcej niż można by oczekiwać.

Opel Vivaro - Przygotowany do pracy

Przygotowany do pracy

Do przechowywania niezbędnych dokumentów, w zasięgu ręki kierowcy, służy podręczna przenośna podkładka z klipsem. Inne ułatwiające pracę elementy wyposażenia to:

  • Podwójne siedzenie pasażera Mobilnego Biura ze składanym oparciem środkowym, na którym znajduje się uchwyt na dokumenty i zagłębienie pod laptop (wyposażenie standardowe Furgonu Elegance)
  • Opcjonalny uchwyt na smartfona montowany na desce rozdzielczej, w zasięgu ręki i wzroku kierowcy
  • Opcjonalny uchwyt na tablet umożliwiający zamocowanie urządzenia z ekranem wielkości od 4,8”do 10,6”, tuż nad radioodbiornikiem

Dostępny jest również opcjonalny system bezkluczykowego otwierania zamków drzwi i sterowania zapłonem Open&Start®, z możliwością selektywnego blokowania zamków drzwi.

Opel Vivaro - Najnowocześniejsze systemy multimedialne

Najnowocześniejsze systemy multimedialne

Masz do wyboru kilka systemów audio i multimedialnych. Radioodbiornik R 16 BT USB w standardzie lub radioodtwarzacz CD 18 BT USB z dużym wyświetlaczem, wyposażone są między innymi w łącze Bluetooth® do strumieniowego odtwarzania muzyki i obsługi połączeń telefonicznych oraz port USB umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń mobilnych. Tuner cyfrowy DAB+ jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Navi 50 IntelliLink oferuje 7-calowy kolorowy ekran dotykowy, na którym wyświetlane są mapy większości krajów europejskich, w widoku 2D. Żeby poszerzyć funkcjonalność systemu multimedialnego wystarczy połączyć go ze smartfonem. Darmowa aplikacja AHA* zapewnia dostęp do mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, i do internetowych stacji radiowych oraz ich obsługę za pomocą ekranu dotykowego systemu multimedialnego. Natomiast aplikacja Siri Eyes Free*, dostępna tylko na iPhone'y, umożliwia obsługę systemu za pomocą komend głosowych. Bardziej zaawansowany system, Navi 80 IntelliLink, wykorzystujący technologię IntelliLink Opla, wyświetla dostępne mapy w widoku 3D, a ponadto płynnie integruje najważniejsze funkcjonalności smartfona z pojazdem oferując obsługę za pomocą komend głosowych i szereg usług serwisu nawigacyjnego TomTom LIVE.

*Aplikacja obecnie niedostępna w języku polskim.

Opel Vivaro - Podwyższony komfort jazdy

Podwyższony komfort jazdy

Opel Vivaro może być wyposażony w klimatyzację sterowaną manualnie lub elektronicznie, która dba o dobre samopoczucie pasażerów w kabinie.

Opcjonalne niezależne ogrzewanie postojowe sterowane pilotem umożliwia zdalne włączanie i wyłączanie nagrzewnicy oraz ustawienie czasu ogrzewania. Automatyczny rozruch systemu można ustawić do 3 razy na dobę, zyskując pewność, że wnętrze samochodu utrzyma odpowiednią temperaturę.

Wygodnym dodatkiem jest również opcjonalna kamera cofania (RVC) ułatwiająca kierowcy manewrowanie.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.