loading

Oferta akcesoriów dla Opla Vivaro.

Opel Vivaro zachwyca charakterystyczną dla Opla stylistyką, która debiutuje w segmencie samochodów dostawczych. Jednak każdą wersję Vivaro można wzbogacić i uzupełnić o szereg akcesoriów.

Wejdź na www.opel.pl do sekcji Usługi Serwisowe, aby w elektronicznym katalogu poznać pełną gamę dostępnych Oryginalnych Akcesoriów Opel.

Opel Vivaro - Komfort

Komfort

Bez względu na to, czy wykorzystujesz Vivaro w codziennej pracy, czy też jest to Twój samochód rodzinny, ważne abyś czuł się w nim po prostu jak w domu. W gamie akcesoriów i wyposażenia dodatkowego znajdziesz wszystko, co niezbędne, od dywaników podłogowych po pokrowce na siedzenia, aby we wnętrzu Vivaro stworzyć prawdziwie komfortową, wręcz domową atmosferę.

Opel Vivaro - Systemy multimedialne

Systemy multimedialne

Systemy multimedialne w Vivaro zapewnią Ci stały kontakt ze współpracownikami, rodziną i przyjaciółmi oraz na bieżąco poinformują Cię o warunkach na drodze lub podpowiedzą, jak najszybciej dojechać do celu.

Opel Vivaro - Ochrona i bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo

Zadbaj o swojego Opla Vivaro, a będziesz cieszył się jego fantastycznym wyglądem znacznie dłużej. Pomyśl o komforcie swoich pasażerów i zabezpieczeniu przewożonego ładunku. Zapoznaj się z gamą wyposażenia dodatkowego i oryginalnych akcesoriów, obejmującą między innymi czujniki parkowania, kamerę cofania, wewnętrzne panele ochronne, siatki ładunkowe, chlapacze oraz foteliki dla dzieci.

Opel Vivaro - Stylistyka

Stylistyka

Opel Vivaro zachwyca zarówno stylistyką nadwozia, jak i aranżacją wnętrza. Mimo to chciałbyś zapewne dodać coś od siebie? Zapoznaj się z gamą akcesoriów obejmującą na przykład progi boczne i nakładki na lusterka.

Opel Vivaro - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Możliwości transportowe Opla Vivaro są naprawdę ogromne. Opel oferuje szereg oryginalnych akcesoriów, które umożliwiają przewóz różnego typu bagażu, zarówno wewnątrz Vivaro jak i na zewnątrz. Elementy aranżacji przedziału bagażowego, belki dachowe, platformy bagażowe, a także haki holownicze czy uchwyty wielofunkcyjne – wszystkie te akcesoria ułatwią transport ekwipunku. Nasza propozycja obejmuje oryginalne produkty Opla, a także rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

Opel Vivaro - Koła

Koła

Połącz doskonały wygląd z funkcjonalnością. Rodzaje obręczy kół obejmują felgi stalowe i ze stopów lekkich, które nadadzą Twojemu Vivaro jeszcze bardziej niepowtarzalny wygląd.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.