loading

AKCESORIA COMBO VANA.

Opel Combo Van dostępny jest w wielu wersjach wyposażenia oraz z wieloma dodatkowymi opcjami do wyboru. Aby Twój Combo Van był jeszcze bardziej wyjątkowy, proponujemy szeroką gamę Oryginalnych Akcesoriów Opel.

Opel Combo Van - Komfort i wygoda

Komfort i wygoda

Usiądź wygodnie i rozgość się. Przy takiej ilości czasu jaką spędzamy w samochodach, ich wnętrza stają się dla nas drugim domem. Zadbaj o to, by Twój Opel wyglądał wyjątkowo i był tak wygodny jak lubisz. Znajdziesz tutaj całą gamę produktów, od dywaników po systemy zabezpieczenia bagażu i o wiele, wiele więcej.

Opel Combo Van - Systemy audio-informacyjne

Systemy audio-informacyjne

Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie ze światem dzięki takim multimedialnym rozwiązaniom jak stacja dokująca systemu nawigacji.

Opel Combo Van - Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo i ochrona

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i wygląd Twojego Combo. Od chlapaczy poprzez drewniane panele chroniące przestrzeń ładunkową po pokrowce zabezpieczające tapicerkę foteli. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne, aby podróżować bezpiecznie i cieszyć się jak najdłużej eleganckim wyglądem swojego Opla.

Opel Combo Van - Systemy transportu bagażu

Systemy transportu bagażu

Opel z łatwością pomieści najróżniejsze Twoje ładunki. Szeroki wybór akcesoriów transportowych pomoże ci wygodnie wykorzystać przestrzeń ładunkową w codziennej pracy. Nasza oferta obejmuje oryginalne akcesoria Opla oraz produkty naszego partnera, firmy Thule, lidera rynku rozwiązań transportowych.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.